Wygodne i niezawodne pojemniki termoizolacyjne

Sprawdzają się w przewozie posiłków z restauracji czy firm kateringowych do prywatnych domów lub punktów korzystających z ich usług. Pojemniki termoizolacyjne nie pozwalają na zmianę temperatury schowanych wewnątrz posiłków i pozwalają na ich szybki i wygodny transport.

Czym jest pojemnik termoizolacyjny?

Jest to pojemnik wykonany z polipropylenu, złożony z dwóch części: prostokątnego lub kwadratowego pudła i dokładnie do niego dopasowanej pokrywki. Polipropylen jest przyjaznym środowisku, niezwykle lekkim materiałem, który pozwala na zatrzymanie temperatury dania znajdującego się wewnątrz.

Jest odpowiedni do utrzymywania optymalnej temperatury zarówno dań gorących, jak i zimnych. Cechuje go wysoka estetyka, a wygodne uchwyty, w które wyposażono pojemniki termoizolacyjne w sklepie Polmarkus, umożliwiają wygodne i ergonomiczne przenoszenie zawartości. Są odpowiednie do przenoszenia pożywienia, gdyż nie przenikają jego zapachem. To pozwala na wielokrotne używanie jednego pudła do różnych rodzajów dań bez uszczerbku dla ich aromatu.

Idealne dla profesjonalistów

Opakowania z polipropylenu umożliwiają bezpieczny i higieniczny przewóz dań ciepłych i zimnych. Można w nich przewozić dania o każdej konsystencji, są odporne na wilgoć i zabrudzenia, dzięki czemu nawet przypadkowo rozlana zupa nie zmienia właściwości pojemnika.

Ten rodzaj opakowań charakteryzuje wysoka trwałość, dzięki czemu mogą służyć przez lata. Są także niezwykle estetyczne, co ma duże znaczenie w przypadku dowozu posiłków. Brzydkie, niechlujne pojemniki mogłyby już na starcie zniechęcić do jedzenia.