Świeczki urodzinowe najpopularniejszą ozdobą wypieków

Świeczki na tort są bardzo istotnym elementem na urodzinowych wypiekach. Nadają one cukierniczym wypiekom oryginalnego wyglądu, występują one w różnych wariantach rozmiarowych i kolorystycznych. Dekoracja tortu urodzinowego jest projektowana z wysokojakościowych materiałów, knoty bardzo ładnie się wypalają jasnym, wyrazistym płomieniem. Wyżej wymienione akcesoria mogą być użytkowane na urodzinach, imieninach oraz innych okolicznościach.

Świeczki obowiązkowym elementem każdej urodzinowej imprezy

Świeczki urodzinowe bardzo często zdobione są odcieniami złota, srebra, bieli czy też czerni. Mają one rozmiar od około 5 do nawet 10 centymetrów. Cyferki można dobrać kolorystycznie do polewy tortu bądź do innych elementów ciasta.

Z całą pewnością można stwierdzić, że ozdobne cyfry sprawdzą się doskonale jako efektowna dekoracja tortu, która informuje o kolejnym rozpoczętym roku życia solenizanta. Ten obowiązkowy element każdej imprezy, nada oryginalnego i kameralnego klimatu.

Efektowne dekoracje tortowe

Świeczki na urodziny występują w różnych kolorach i rozmiarach, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie. Dekoracje tortowe obsypane złotym brokatem i połyskującym konturem z całą pewnością przyciągną uwagę zaproszonych gości.

Wyżej wymienione akcesoria przydają się nie tylko na urodzinowych imprezach, ale również na jubileuszach, imieninach, imprezach firmowych, galach oraz innych okazjach. W połączeniu z posypką, ozdobą tortową i świeżymi owocami, kolorowe cyferki będą prezentować się imponująco.

Świeczki na tort dostępne na stronie sklepu Polmarkus.