Parę słów o syropach do kawy

Wyśmienita, aromatyczna kawa nie zawsze musi być czarna i mocna. Są osoby, które preferują kawy smakowe, słodkie, które mogą nawet zastąpić deser po posiłku. Jak przygotować taką kawę w warunkach domowych? Jest to prostsze niż myślisz.

Kawa z dodatkiem


Większość osób wybiera kawy z dodatkami. Kawy z mlekiem oraz cukrem cieszą się zawsze ogromną popularnością w restauracjach i kawiarniach. Dlatego też, wiele osób zastanawia się, czy jest możliwość przygotowania ich ulubionej waniliowej latte, czekoladowej macchiato lub piernikowej cappuccino we własnym domu? Jak się okazuje w praktyce, wystarczy zaopatrzyć się w Monin syropy smakowe, by w zaledwie kilka sekund stworzyć wiele wariantów aromatycznych kaw.

Monin syropy – co to takiego?


Kawiarnie serwujące rozmaite kawy prawie zawsze wyposażone są w przynajmniej kilka smakowych syropów, które najlepiej sprawdzają się w kawach mlecznych. Wiele sieciówek zasłynęło nawet tym, iż podaje swoim klientom wyjątkowy napój kawowy, który może zawierać spienione mleko, śmietankę, cukier biały, cukier brązowy, wanilię, czekoladę oraz rozmaite syropy. Dzięki temu, tak naprawdę można napić się każdego dnia zupełnie innej kawy.

Kawa w nowej odsłonie


Słony karmel, orzech laskowy, piernik, czekolada z miętą, szarlotka – to tylko kilka propozycji syropów, na które mogą skusić się klienci. Kilka kropel sprawi, że ich kawa nabierze zupełnie nowego wyrazu i charakteru. Od teraz ulubioną kawę można wypić nie tylko w restauracji czy kawiarni, ale i również klienci przygotują ją także we własnym domu.