Jakie ozdoby na tort wybrać?

Każda porządna impreza urodzinowa nie może obejść się bez smacznego tortu. Pamiętać należy o tym, że zamówienie pysznego tortu to dopiero połowa drogi do sukcesu. Bardzo ważne jest również to, aby wybrać ciekawe ozdoby.

Klasyczne świeczki

W dzisiejszych czasach najpopularniejszą ozdobą są oczywiście klasyczne świeczki. W ostatnim czasie bardzo modne są świeczki w kształcie cyfr. Jest to idealny wybór przede wszystkim dla starszych osób, które z widomych przyczyn nie mogą pozwolić sobie na udekorowanie tortu ogromną ilością świeczek. Godne polecenia są nie tylko kolorowe świeczki, ale również brokatowe.

Figurka

Jeżeli chodzi o tor weselny, to oczywiście nie może zabraknąć na nim figurki przyszłych nowożeńców. Oferta figurek jest naprawdę bardzo szeroka i różnorodna, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie. Najlepsze cukiernie na rynku są w stanie przygotować figurki, które będzie można skonsumować. Oryginalne ozdoby na tort tego typu mogą naprawdę miło zaskoczyć zaproszonych gości weselnych. Dla małych dzieci można z kolei postawić na figurki ze zwierzątkami albo postaciami z bajek.

Toppery dekoracyjna

W ostatnim czasie coraz większą popularność zyskują toppery. Mowa tutaj oczywiście o charakterystycznych ozdobach na patyku, które wbija się w tort. Jeszcze kilka lat temu królowały klasyczne toppery z napisem „Happy Birthday”. W dzisiejszych czasach oferta jest zdecydowanie większa. Ozdoby na tort tego typu są doskonałym wyborem nie tylko dla małych dzieci, ale również i starszych osób.